s-graphic2

طراحی گرافیک

Graphic Design

dividar-amin1
طراحی پوستر ::: Poster design

وقتی حرف از طراحی پوستر تبلیغاتی به میان می‌آید اولین چیزی که در ذهنتان نقش می‌بندد چیست؟ درست است، تبلیغاتی متشکل از تصاویر و رنگ های مختلفی که توجه مخاطبان را به خود جلب می‌کند. اما فلسفه‌ی پشت این گونه پوسترها چیست؟ پوسترها بازی با خلاقیت هستند. هرچه ایده پردازی بیشتری در طرای یک پوستر بکار گرفته شود،‌ آن پوستر از جذابیت بیشتری برخوردار خواهند بود. یکی از خصوصیات پوسترها،‌ تشویق مخاطب به کشف آن است.

ما در کنار شماییم با طراحی انواع پوسترهای تبلیغاتی، مناسبتی، اداری، جشنواره ها و ...

graphic1001
طراحی لوگو ::: Logo design
graphic1002-2

یک لوگو یا نشانه موفق به سرعت بر مخاطب تاثیر می گذارد و چشم را به شدت به خود جلب می کند.لوگو  باید بی هیچ سخن یا کلامی به سرعت قابل تشخیص باشد و دارای انسجامی باشد که آن را از دیگر لوگوها متمایز سازد. لوگو خوب باید آنچنان قوی و معتبر باشد که تا مدت زمان طولانی همچنان اعتبار خود را حفظ نموده و قابل استفاده باشد. توسعه برند یک کسب و کار با طراحی لوگوی آن برند گره خورده است. در حقیقت، این دو استراتژی هایی هستند که توسط شرکت ها و هلدینگ ها به کار گرفته می شوند تا افراد به راحتی محصولات و خدمات آن ها را شناسایی کنند.

ما در کنار شماییم برای طراحی یک لوگو زیبا جهت معرفی کسب و کار یا موسسه و شرکت شما

طراحی کاتالوگ و بروشور ::: Catalog and brochure design

یکی از بهترین روش‌های معرفی خدمات و محصولات به مشتری استفاده از کاتالوگ و بروشور است. کاتالوگ‌ها در واقع یک پل ارتباطی قوی بین شما و مخاطبانتان هستند. این دفترچه‌های تبلیغاتی در خود اطلاعاتی زیادی را جای‌داده‌اند. این اطلاعات میتواند شامل تصاویر و توضیحاتی در مورد یک محصول یا چندین محصول باشد به گونه ای که خواننده بعد از مطالعه آن به‌راحتی می‌تواند در مورد خرید خود بر حسب آن اطلاعات، تصمیم‌گیری کند. استفاده از این نوع تبلیغات در دنیای که با مخاطبانی آگاه سر و کار امری اجتناب‌ناپذیر است.

ما در کنار شماییم اگر شما صاحب کسب‌وکاری هستید که برای معرفی محصولاتش نیازمند کاتالوگ است

graphic1003
طراحی ست اداری ::: Design Office Set
graphic1004

ست اداری یا همان اوراق اداری علاوه بر انتقال داده­ های منسجم و افزایش امنیت، سبب حفظ ماهیت سازمانی و ارتقا برند سازمانی می­شوند. ست اداری نقش مهمی در گردش کار یک اتوماسیون دارند و با ایجاد هارمونی و محتوای یکپارچه سبب آگاهی از برند یا حتی نفوذ یک برند در ذهن مخاطبان بشوند. ست اداری می­تواند شروع کننده ­ی اولین تعاملات باشند و زمان بیشتری در معرض دید مشتریان می باشد که سبب اعتبار تجاری و جلوگیری از کپی‌برداری آسان از اسناد و اوراق شرکت می شود.

ما در کنار شماییم اگر به دنبال برندسازی شرکت و یا سازمان خود هستید.